Ersağ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sarı Pamukkale Tv’de

Kasım 3, 2022 681 0 6

Ersağ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sarı, Pamukkale Tv Genel Yayın Yönetmeni Bahadır Kelci’nin sunduğu gündeme dair programına 03.11.2022 tarihinde saat 10:00’da katılacak. Ersağ Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sarı 2019 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ile birlikte bu sefer tüm dünyada ekonomik krizle birlikte enerji krizi ve ham madde teminindeki zorluklar tüm ülkeleri kendi alanlarında üretime zorladığını, üretici ülkelerin daha güçlü olduklarını söyledi.

Bu bilinçle üretim yapıyoruz!
Sayın Sarı, temizlik kozmetik ve gıda takviyeleri üretimi yaparken üretimin önemini çok iyi bildiğimizden ötürü 2019 yılında Ersağ Ar-Ge laboratuvarımızı kurarak bitki ekstraktlarının üretimine hız verdiğimizi kendi ülkemizde yetişen bitkilerin topraktan başlayarak üretim ve hasat, depolama, kriterlerini analizlerle takip ederek gıda takviyelerimizi üretmekteyiz. Ve bugün gıda takviyeleri ihracatında ilk olarak İstanbul’dan sonra ikinci il Denizli’dir. Ve Denizli’de gıda takviyesi üretip ihracatını yapan tek firma olma özelliğini taşımaktayız.

HEDEFİMİZ TÜM DÜNYA İNSANLIĞININ SAĞLIKLI YAŞAMALARIDIR.

Ersağ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sarı, 17 yıldır temizlik, kozmetik, gıda takviyeleri ve bitki ekstraktları ham maddesi üreten ve üretmeye devam eden bir firmayız. Ar-Ge birimimizdeki personellerimiz temizlik kozmetik ve gıda takviyeleri başta olmak üzere mevcut ürünlerinde bile sürekli geliştirme projeleri ile ürünleri en etken kılmak, en iyi şekile getirmek için sürekli çalışmalar yapmaktadırlar. Ve en iyisini gerçekleştirmektedirler. Bugün maalesef birçok gıda takviyesine ülkemizde rastlanmaktadır. Bu gıda takviyeleri içeriğindeki etken madde oranı ve doz gramajı son derece önemlidir. Bunu iyi ayarlayamadığınızda maalesef bu gıda takviyesinin hiçbir faydası  olmamaktadır. Bugün gıda takviyelerimizi kullanan birçok kişi bizlere memnuniyetlerini büyük bir mutlulukla anlatmaktadırlar. Buda bizim çalışma şevkimizi hergün arttırmaktadır. Bunun için 2023 yılının başında beyin, karaciğer ve bağırsak hastalıklarını Ar-Ge çalışmamızın büyük bir buluşu olarak inşallah tüm dünya insanlığı ile buluşturacağız.

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın