5 Kasım tarihinde Yüksek Biyokimyager Güliz Bozokalfa Değer, Gıda Mühendisi Büşra Heybeli ile birlikte Isparta’da düzenleyecekleri seminer ile ilgili açıklamalarda bulundu

Kasım 4, 2022 338 0 0

Yüksek Biyokimyager Güliz Bozokalfa Değer, ‘’ Ersağ Şirketler Grubu olarak yıllarca gece gündüz demeden insan sağlığı için kimyasalların zararlarını anlattık. Tüm dünya insanları artık Ersağ ürünlerini bilmekte, tercih edilen bir marka olmasını sağlamaktadır. Tüm bunları bilerek güller diyarı, ülkemizin güzel şehri Ispartaya yola çıkıyoruz. ’’ dedi.

Durmak yok, yorulmak yok!

Ersağ Şirketler Grubu olarak, Ar-Ge laboratuvarımızda geliştirdiğimiz ham maddelerle birlikte tüm insan sağlığı için, tüm dünya ülkelerinde Ersağ Ham maddelerini anlatacağız. Bunun için hiçbir Network Marketing Sisteminin gerçekleştiremediği kalite ve temizliği, Ersağ gerçekleştirmiştir. Tüm dünya insanları artık Ersağ markasının güvenilirliğini bilmekte, tercih edilen bir marka olmakta ve kendi iş kolunun lideri olduğunu yaptığı çalışmalarla göstermektedir.

Anadolu’nun hangi şehrine gitseniz doğanın ruha lezzet katan kokusunu burnunuzda hissedersiniz. Isparta da öyle… Güller diyarı olan Ispartamızın, her zaman doğal olanın, topraktan gelenin bereket ile buluştuğu bir şehir olduğunu bilmekteyiz. Doğayı daima koruyan ve değer veren bu güzel şehirde artık kimyasal madde bulunmayacak. Biz daha yeni başladık. Tek amacımız insanları kandırmadan sağlığa yönelik çalışma yapmaktır. Sadece Isparta’da ve ülkemizde değil. Tüm dünya ülkelerinde açılım yaparak Ersağ Çevre Gönüllülerimizle birlikte el ele koşacağız. Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı’nın yaktığı meşaleyle birlikte ‘‘ Yeni Dünya Projemiz ’’ dediği projemizin faydalarını Isparta üyelerimize anlatacağız.

Ersağ üyeleriyle Isparta’da Buluşuyor

Bu projeyi anlatmak şahsıma nasip olduğu için gurur duymaktayım. İlk Ersağ üyelerimizden olan merhum Büro Müdürümüz Hamit Kaya’nın yıllarca emek vererek miras bıraktığı Ersağ Büromuzu ziyaret edip çok kıymetli Ersağ Isparta Büro Müdürümüz Arife Yılmaz ile birlikte tüm katılacak üye ve liderlerimizle çok güzel bir eğitim olacağı kanaatindeyim. Hep birlikte bu başarıyı tüm dünyaya göstereceğiz. Elimizde taşıdığımız meşalemizin ışığı daima yanacak, daha sağlıklı toplumlara ve çevrelere ışık olacaktır.

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın