Ersağ Genel Müdür Yardımcısı, Kimyager Mevlüde Ebinçli Avrupa Semineri Öncesi Açıklamalarda Bulundu

Kasım 4, 2022 550 0 5

5-8 Kasım 2022 tarihleri arasında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Fatih Kutluay ve beraberindekilerle birlikte düzenleyecekleri eğitim seminerinden önce çok önemli açıklamalarda bulundu.

Genel Müdür Yardımcısı, Kimyager Mevlüde Ebinçli yıllarca ülkemizin 4 bir köşesinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Avrupa, Orta Asya, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna gibi ülkelerde yıllarca kimyasalların zararlarını anlattı. Gıda Takviyelerinin öneminden ve Ersağ ürünlerinin kalitesinden bahsetti. Tüm dünya insanları artık Ersağ markalı ürünlerinin güvenilirliğini bilmekte, tercih edilen bir marka olmakta ve kendi iş kolunun lideri olduğunu yaptığı çalışmalarla göstermektedir.

Amacımız İnsan Sağlığı

İnsanın kariyeri ve maddi özgürlüğü yerinde olabilir. Ancak sağlığı yerinde değilse huzuru da yerinde değildir. Huzuru yoksa elindeki edinimlerin hiçbir anlamı yoktur. Tüm bunları bilerek kurulumunda da bizzat içerisinde olduğum Ar-Ge laboratuvarımızda geliştirdiğimiz yeni ham maddelerle bağırsak, karaciğer ve beyin hastalıklarında geldiğimiz sonuç şuanda %90 seviyesindedir. Bize bu çalışma imkanını sağlayan her daim gelişim ve değişimi destekleyen değerli Yönetim Kurulu Başkanımıza teşekkür ederken, tüm çalışma arkadaşlarıma başarılar dilerim.
Ve ben diyorum ki biz daha yeni başladık. Tek amacımız yalansız, insanları kandırmadan sağlığa yönelik çalışma yapmaktır.

Avrupa İlk Göz Ağrılarımız

2 Milyona yakın üyesi olan şirketimizin ilk yurtdışı açılımını Avrupa ülkeleri olmuş, kalitesini Avrupa’da kanıtlayan ve onay alan şirketimiz, tüm dünya ülkelerinde Ersağ markalı ürünlerimizi kullanmaya başlamıştır. Bizzat şahsımın sorumlu olduğu yurtdışı üyelerimizin tamamını tebrik ederken, ilk göz ağrımız olan Avrupa üyelerimize Yönetim Kurulu Başkanımızın ‘‘Yeni Dünya Projemiz’’ dediği projemizin faydalarını Avrupa üyelerimize anlatmak şahsıma nasip olduğu için ayrıca gurur duymaktayım.  

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın