Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Avrupa Semineri Öncesi Çok Önemli Açıklamalarda Bulundu

Kasım 4, 2022 400 0 2

5-8 Kasım 2022 tarihleri arasında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Fatih Kutluay ve Kimyager Genel Müdür Yardımcımız Mevlüde Ebinçli ile birlikte Avrupa’ya düzenleyecekleri eğitim semineri için çok önemli açıklamalarda bulundu.


Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Fatih Kutluay 5-8 Kasım 2022 tarihleri aralığında Kimyager ve Ar-Ge biriminden de sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mevlüde Ebinçli ve beraberindekilerle birlikte, Avrupa ekibindeki üyelerine yönelik bilgilendirme ve eğitim semineri yapılacağını ayrıca Avrupa Büro Müdürü ile birlikte özel eğitimler vereceğini söyledi.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız, Ersağ Şirketinin bir çağı kapatıp yeni bir çağ açtığını ve dünyadaki hiçbir Network Marketing Sisteminin gerçekleştiremediği başarıyı Ersağ Şirketler Grubunun başardığını, bu başarının 2 Milyon’a yakın Ersağ Çevre Gönüllülerine ait olduğunu söyledi.

Avrupa İlk Göz Ağrımız

‘‘Ersağ Şirketler Grubu 2006 yılında kurulduktan sonra ilk yurtdışı açılımını Almanya’dan başlayarak tüm Avrupa ülkelerine gerçekleştirmiştir. Onun için şirketimizin yeni projesinin üyelerimize anlatımının Avrupa’dan başlamasını çok uygun gördük. Tüm Avrupa liderlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Avrupa’daki üyelerimiz sadece bulundukları ülkede değil, tüm Avrupa ülkelerine ulaştıkları gibi Amerika Kıtası da başta olmak üzere birçok ülkelere de açılım yapmaya ve Büro Müdürleri çıkarmaya başlamıştır. Hepsini tebrik ediyorum.’’

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın