Çığır Açacak Yeni Projemiz!

Kasım 7, 2022 1106 0 10

Ar-Ge  laboratuvarımızın uzun uğraş ve çalışmaları neticesinde elde edilen bitki ekstraktlı ham maddelerimizle ilgili çalışmalarımız son aşamasına gelmiştir. Şirketimiz Network Marketing Sistemiyle çalışan bir firma olması münasebeti ile elde edilen bu karışımımız ürün haline getirildikten sonra Network Marketing Sistemimizde özel kontrol sistemi ile tüm üyelerimizin kullanımına sunulacaktır.

Madde Bağımlılığı ile Mücadele!
Beyin hastalıklarından biri olan madde bağımlılığı ile ilgili mücadelemiz devam etmektedir. Tamamıyla kendi Ar-Ge birimimizin bir buluşu olan bu buluş alkol ve esrarla %90’lık bir başarı, metanfetaminde ise kısa bir sürede %60’lık bir başarı elde edilmiştir. Bu oranların daha yükseğe çekilebilmesi adına ilgili birimlerimiz aralıksız çalışmaktadır.

Obezite İle İlgili Çalışmalarımız
Yine Ar-Ge ekibimizin yoğun çalışmaları obezite üzerinde devam ederken en geç yıl sonuna kadar bitkisel karışımlarımızın obezite ile ilgili ilk çalışmalarına geçilmesi planlanmaktadır. Tüm çalışmalarımız ürün aşamasına geçtikten sonra kendi sistemimizde kontrollü bir şekilde değerlendirilecektir.

Bilgilendirme ve İade-i Ziyaret
Ersağ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı’nın Ersağımız için tarihi bir dönüm noktası olarak adlandırdığı bu projemizin ilk yurtiçi ve yurtdışı klinik çalışmalarının startını verdiğini, bağımlılık ve obezite ile alakalı bedensel ve beyin gelişiminin mutlaka esas olduğunu belirtmiştir. Bunun için planlanan klinik çalışmada toksit maddelerin vücuttan atılması gerektiğini ve doğru ürün kullanımları ile daha başarılı sonuçlar alınabileceğini planlanmaktadır demiştir. Bunlarla beraber başından beri bu güzel projemizi Denizli Bürokrasisinden başlayarak devam ettiğini ve Cuma gününden itibaren ziyaretlerimizin Sayın Denizli Valimizden başladığını, bugün için Cumhuriyet Başsavcımız ve bu hafta içerisinde Emniyet İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlükleri ziyaret edilerek konuyla alakalı bilgilendirme yapacağını, planladığı şekliyle 2023 yılının ilk 6 ayında kliniğin işlevsel boyuta gelmesi için yoğun çaba ve gayretler sarfettiğini belirtmiştir. Yönetim Kurulu Başkanımız tek amacımız insanlığa faydalı olabilmek ve umutları tükenmiş çaresiz olduklarını düşünen kişilere çare olabilmektir demiştir.Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın