Klinik Çalışmalarımıza Başlıyoruz!

Kasım 17, 2022 1026 0 10

Yönetim Kurulu Başkanımız ve Ar-Ge ekibimizdeki bazı arkadaşlarımız bugün Pamukkale Üniversitesi Rektörümüz Ahmet Kutluhan’ı ziyaret ederek Aralık ayında piyasaya çıkarılması planlanan yeni ürünlerimizle alakalı bilimsel alanda yapılacak olan çalışmalar ele alındı.

KLİNİK ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLIYORUZ

İlk kez gıda takviyesi olarak üretimini gerçekleştireceğimiz yeni ürünlerimizin, klinik çalışmaları Pamukkale Üniversitesi Hastanemizde gerçekleştirilecektir. Özellikle beyin hastalığı olan Bağımlılık, Şizofreni, Alzheimer, Parkinson, Bağırsak Sendromu Hastalıkları, Karaciğer Rahatsızlığı olan Siroz ile ilgili klinik çalışmalarımız başlayacaktır.

BAĞIMLILIKTA ŞU ANA KADAR BAŞARI ORANIMIZ %90

Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı’nın yapmış olduğu açıklamada, ‘‘ Ar-Ge ekibinin geliştirdiği ham maddeyi en kısa zamanda ürün haline getirip gıda takviyesi olarak piyasaya sunacağız. Ersağ üyesi olan herkes bu üründen istifade edecektir. Ve bu ürün Network Marketing Sistemimizin içerisinde ihracatı da gerçekleştirilerek, tüm dünya insanlarına kullandırılacak olup, yeni çıkacak ürünlerle alakalı aralık ayının ilk haftasında Denizli merkezde Ersağ Yurtiçi Müdürlerimizle eğitim kampı düzenlenecektir. Ve burada ürün kullanımıyla alakalı bilgiler aktarılırken, ocak ayının ilk haftası sistemimizde Bronz ve Üzeri kariyerine gelen ilk 300 liderimizle de Ankara’da yapılması planlanan Eğitim Kampı ile ilgili bilgi verilecektir. Ayrıca şubat ayında Yurtdışı Müdürlerimizle yapacağımız kampta ürünlerimizle ilgili bilgi verilecektir. Bu ürünlerimiz çok özel ürünler! Kesinlikle bilgi donanımlı olunması gerekiyor. Hiçbir ilaç kullanmadan sadece gıda takviyelerimizle, Metafetaminde dahil olmak üzere aldığımız sonuç %90’dır. Ar-Ge çalışmamız hala devam etmekte, bu oranı %100’e inşallah getireceğiz. ’’ dedi.

SEKTÖRÜN BİRİNCİSİYİZ
Bugün ülkemizde yerli ve yabancı şirketimizle aynı iş kolunda faaliyet gösteren yüzlerce firma var. Şirketimiz ise kendi ham maddesini üreterek gıda takviyesi boyutuna getiren ve gıda takviyesi ihracatında il olarak 1. Sırada yer alan tek firmadır. Bunların hiçbirisi bizim tespitimiz değil, resmi verilerle elde edilmiş tespitlerdir. Ve bugün başlattığımız proje yine kendi sektörümüzde ilk ve tek olan bir projedir. Özellikle 2023 yılında buna benzer projelerimiz olacaktır. Bunun için Ersağ ailesinde olmak önemli bir ayrıcalıktır.

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın