Bizler Daha Yeni Başladık…

Kasım 22, 2022 296 0 3

26- 27 Kasım 2022 tarihleri arasında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Fatih Kutluay, Kimyager Genel Müdür Yardımcımız Mevlüde Ebinçli ve Yüksek Biyokimyagerimiz Güliz Bozokalfa Değer’in katılımıyla Moğolistan seminerimiz gerçekleşecektir.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Fatih Kutluay, 26-27 Kasım 2022 tarihleri aralığında Kimyager Ar-Ge biriminden de sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mevlüde Ebinçli ve Yüksek Biyokimyager Güliz Bozokalfa Değer ile birlikte, Moğolistan ekibindeki üyelerine yönelik bilgilendirme ve eğitim semineri yapılacağını ayrıca Moğolistan Büro Müdürü ile birlikte özel eğitimler vereceğini söyledi. Başkan Yardımcımız Fatih Kutluay,
”2023 yılı Yeni Projelerimizin anlatımını Moğolistan’da gerçekleştireceğiz. Yönetim Kurulu Başkanımızın ‘‘Yeni Dünya Projemiz’’ dediği projemizin faydalarını tüm Moğolistan üyelerimize anlatacağız. Kurulduğumuz günden bu yana çok yol kat ettik. Dünyadaki hiçbir şirketin yapamadığı başarıyı Ersağ Şirketler Grubunun başardığını ve artık kendi iş kolunun lideri olduğunu yaptığı çalışmalarla göstermektedir. Bizler daha yeni başladık. Bir çağ kapatıp yeni bir çağ açıyoruz” dedi.

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın