Ersağ Genç Liderler Projesi

Kasım 25, 2022 516 0 4

Ersağ Genç Liderler Projemiz, 20-27 yaş aralığında bulunan genç liderimize iş istihdamı sağlayarak Ersağ ailemizin içerisinde genç liderlerimizin sayılarının fazla olması ve ebeveynlerinin yanında yardımcı gibi çalışmalarını önleyip, aktif çalışma sisteminin içerisine dahil etmek amacıyla ve bu yaş grubunda olan gençlerimizi eğiterek hedef koyma, hayal kurma, kendilerinin inançlarını güçlendirme adına amaçlanmış olup bu doğrultuda çalışma yürütmektir.
Projemiz, bu düşünceyi temel alarak gençlerin başarılı rol modelleri olarak yetişebilmeleri, sosyal ve kültürel hayata katkıda bulunabilmeleri maksadıyla hazırlanmıştır.
Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı’nın asla ödün vermeyeceğim, asla vazgeçmeyeceğim dediği Genç Liderler Projemiz, gençlerin iş istihdamını sağlamasına yardımcı olmak amacıyla gerçekleşmiştir.
Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı ‘‘Gençlerimiz, yarınlarımız var. Dünyaya bir bakın! Hayal kurmasını bilmeyen, hayali olmayan, yeteneklerini geliştiremeyen ülkenin gençleri maalesef yönlendirilmeye mahkumdur.’’ diyerek gençlerimizin geleceğimiz için önemini bir kez daha vurgulamıştır.
Biz Ersağ’daki gençlerimize hayal kurmayı, hedef koydurmayı, ve yeteneklerini ön plana çıkartmayı öğretiyoruz. Tüm dünya insanlığına hizmet edeceğiz dedim ve gençlerimizi asla unutmadım. Ersağ Şirketler Grubu’nun her bir alanında gençlerimizi görmekten gurur duyuyorum. Liderlerime ve gençlerimize mesajım, asla ve katiyen yeteneklerinizi kısıtlamayın! Yeteneklerinizi ön plana çıkartın. Size yapamazsınız, ne işiniz var burada diyenlere bir bakın! Hiçbir başarısının olmadığını göreceksiniz. Başarısı olmayan insanlar sadece laf üretir. Başarılı insan ise daima takdir alır. İnanın, isteyin ve harekete geçin! Emek vererek, çok çalışarak birlikte biz olarak devam edelim. Hayatınızda birçok şey bambaşka olacak.” Dedi.

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın