O SENE BU SENE!

Aralık 21, 2022 911 0 1

17 yıl önce ilk kurulduğumuz yıllarda ne söylediysek büyük Ersağ ailemizle birlikte gerçekleştirdik. O gün demiştik ki, ‘‘Biz bir dünya markası olacağız. Dünyanın her yerinde en güzel ürünleri üretip, şanlı Türk Bayrağımızı dalgalandıracağız. Ve bir gün gelecek herkes Ersağ üyesi olacak.’’
Bu ve buna benzer söylediğimiz  tüm sözlerimizi yerine getirdik. Bugün Antarktika kıtası hariç dünyanın 7 kıtasının 6 tanesinde Ersağ ürünleri bilinmekte ve kullanılmaktadır. 14 farklı ülkede kurmuş olduğumuz şirketlerimizle şanlı Türk Bayrağımızı ve Ersağ Sancağımızı dalgalandırmanın gururunu yaşadık, yaşattık ve yaşamaya devam ediyoruz.

Yeni Çıkacak Ürünlerimiz Bir İlk!
2023 yılının ilk aylarında yaklaşık 10 çeşit farklı ürünlerimiz, ürün ailemizin içerisine dahil edilecektir. Bu ürünlerimiz takviye edici gıdalar ve kozmetik ürünlerimizdendir. Piyasada sıklıkla bilinen, Multivitaminler grubunun en etkili ve en iyi olabilmesi adına hem kendi laboratuvarımızda hem de farklı laboratuvarlarda yaptığımız etkinlik testleri ile kullanan kişilerin 1 kullanımlık kapsülde bile etkisini rahatlıkla görebilecek ürünler geliştirdik. Bununla birlikte bilimsel olarak etkisi bilim insanları tarafından kanıtlanmış, modern tıpta da kullanılan karaciğer rahatsızlıklarının tedavisinde ve karaciğer dostu olarak bilinen Silymarin içerikli ürünlerimiz hayatımıza yeni bir anlam katacaktır.

Herkes Ersağ Üyesi Olacak!
Çağımızın hastalıkları arasında en büyük önem arz eden ve sadece hastası değil; aile bireylerini, toplumu hatta ülkeleri etkileyen ve beyin hastalıkları olarak adlandırılan uyuşturucu bağımlılığı ile alakalı Ar-ge ekibimizin geliştirmiş olduğu ham madde yine beklenen ürünlerimiz arasındadır. Bu ham madde, bilim insanları tarafından farklı deney ve testlerden geçtikten sonra esrar, eroin, kokain ve metanfetaminde %95’lik bir başarı elde edilirken, alkol bağımlılıklarında %90, sigara bağımlılığında ise maalesef etkili olunmamıştır. Bu hammadde, sadece bağımlılıkla sınırlı kalmayıp psikolojik rahatsızlıklarda özellikle karaciğer ve mide rahatsızlıklarında bilim insanlarının etkinlik testlerinde başarılı olmuştur. Ürettiğimiz ham madde tamamen Ar-Ge ekibimizin buluşu olup ürün durumuna geçtiğimizde bu ürünleri sadece Ersağ üyesi olan kişiler alabilecektir. Bunun için özel yazılım programı ile bu ürünün alım ve kontrolü tespit edilecektir. Çünkü ürünün abartılı anlatımları ya da fahiş fiyatlarının önlenilmesi adına bu önlemler alınmıştır. Amacımız tüm dünya insanlığına en sağlıklı, en kaliteli ürünü üretebilmek ve fayda sağlayabilmektir.

Categories: Duyurular, Uncategorized
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın