6-8 Ocak Bronz Ve Üzeri Liderler Kampı

Ocak 4, 2023 350 0 1

6-8 Ocak tarihinde Denizli Karahayıt ilçemizde Ersağ Bronz ve Üzeri Liderlerimizle birlikte bilgilendirme ve eğitim kampı gerçekleştirilecektir. Türkiye’nin birçok ilinden gelen değerli liderlerimiz ile birlikte eğitimlerimiz ve toplantılarımız olacaktır. Gerçekleşecek olan seminerimizde Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir SARI
”N1 / N2 / N3 ürün kullanımı, ürün etkileri ve yaşam polikliniği”, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Fatih KUTLUAY ”Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirme”, Genel Müdür Yardımcımız Mevlüde EBİNÇLİ ve Yüksek Biyokimyager Güliz BOZOKALFA ”Yeni çıkan ürünlerin sunumu” hakkında bilgi vereceklerdir. Akabinde Sayın Pamukkale Üniversitesi Başhekim Yrd. Gastroenteroloji Bölümü Doç. Dr. Mustafa ÇELİK, ”Karaciğer, Bağırsak, Mide Rahatsızlıkları Hakkında Bilgilendirme Sunumu” ve Eğitmen Sema Su EKİZOĞLU ”Bilinçaltı Temizliği Ve Kişi Analizi” konulu eğitim programlarını gerçekleştireceklerdir.
6-8 Ocak tarihinde yapılacak olan eğitim kampımız için heyecanlı bekleyiş devam ederken, tüm liderlerimizin bu kamplarda yerlerini almak için sabırsızlandıklarını biliyoruz.
Kamp hazırlıklarımız son hızıyla devam ediyor…

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın