VE İŞTE EN GÜZEL BAŞARIMIZ!

Ocak 11, 2023 756 0 2

17 yıl önce çıktığımız Ersağ yolculuğunda, ne söylediysek büyük Ersağ ailemizle birlikte gerçekleştirdik. O gün demiştik ki, ‘‘Biz bir dünya markası olacağız.’’ Evet, bunu başardık. Şimdi de diyoruz ki ‘‘ O Sene Bu Sene!’’
Kurulduğumuz günden bu yana tek bir amaç doğrultusunda ilerledik. İnsanlığa faydalı olabilmek ve umutları tükenmiş çaresiz olduklarını düşünen kişilere çare olabilmektir. Tüm dünya insanlığına sağlıklı, en kaliteli ürünü üretebilmek ve ulaştırabilmek için aralıksız çalıştık, çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bugün geldiğimiz noktada çağımızın hastalıkları arasında en büyük önem arz eden ve sadece hastayı değil; aile bireylerini, toplumu hatta ülkeleri etkileyen ve beyin hastalıkları olarak adlandırılan uyuşturucu bağımlılığı ile alakalı kendi ürettiğimiz ham madde Ar-ge ekibimizin geliştirdiği ürünlerlerle başarıya ulaşmıştır.
Ve işte en güzel başarımız…
22 yaşında bir evladımıza, ailesine ve tüm insanlığa umut, mutluluk olduk. İşte Emre, Liderler Kampımızda sahnede… O istedi ve başardı. ‘’Hayata Ersağ ile başlamak çok güzel. Artık uyuşturucuya elveda, özgürlüğe merhaba!’’ dedi. Biz artık yeni gülen yüzler için birlikte çalışıyoruz. Birlikte daha çok Emrelerin ve ailelerin yanında olacağız. Durmadık, durmayacağız!
Geleceğimize daha temiz bireyler ve sağlıklı bir toplum bırakma bilinciyle daima Ersağ Şirketler Grubu olarak kendi iş kolumuzda bir Dünya Markası olacağız. İnsan Sağlığı için yaptığımız çalışmaları gözler önüne sunmaktan hep gurur duyduk ve gurur duyacağız.

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın