Vitaminler Ersağ’da Sizi Bekler!

Ocak 27, 2023 590 0 6

Kış aylarında bağışıklığımız düştüğünde, hafif soğuk algınlığımız varsa, daha zinde bir yaşam için vitaminler Ersağ’da sizi bekler!

Vücudumuzun birçok fonksiyonunda vitamin ve mineraller büyük rol oynamaktadır. Gün içerisinde yeterli miktarda vitamin ve mineral alınmaması durumunda  yorgunluk veya bağışıklık sistemi bozuklukları gibi çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. Vücut bunların büyük çoğunluğunu kendisi üretemez; dışarıdan almak zorundadır.
Peki ne kadar Multivitamin ve Takviye edici gıda alabilirim?
Geliştirdiğimiz Multivitamin ve takviye edici gıdalar beslenmeye ek olarak ihtiyacın düzenli bir şekilde karşılanmasına yardımcı olan gıda takviyeleridir. Takviyelerimizden önerilen dozda almanız yeterlidir. Kendinizi canlı, sağlıklı, rahat hissetmenizi ve verimli bir gün geçirmenizi sağlar. Yeni çıkacak olan ürünümüz Ersağ Multivitamin, içeriğinde bulunan Magnezyum, C vitamini, B3 vitamini, Demir, E vitamini, B5 vitamini, Çinko, B2 vitamini, B6 vitamini, A vitamini, İyot, B7 vitamini, D vitamini, Ginseng, Ekinezya ve Zencefil ilaveli tablet vücudumuzdaki enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Vücudunuzun dış etkenlere karşı olan direncini koruyabilirsiniz.
Biz Ersağ olarak, kış aylarında bağışıklığınıza destek olmak için yeni çıkacak olan ürünümüz Multivitamin ve diğer takviyelerimizle karşınızdayız!

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın