Ersağ ile Okumaya Okutmaya…

Mart 9, 2023 801 0 11

”İyi ki o gün kullanmaya karar vermişim” diyen Lale Varıcı, bugün İstanbul Ataşehir Büro Müdürü olmanın yanı sıra bir dünya markası olan Ersağ’ın milyonlarca üyeleri arasında Büro Müdürü olmanın gururunu yaşıyor.
İstanbul Ataşehir Büro Müdürümüz Lale Varıcı, bizlere Ersağ ile geçirdiği 13 yılın hikayesinden bahsetti.
”2012 yılında Emlak ofisinde çaycılık yaparken tanıştığım Ersağ’ı, Türk malı diye sadece evsel ve kişisel temizlik ürünlerini kullanmaya karar verdim. Fakat astım rahatsızlığıma ve mide ülserime iyi geldiğini 6 ay içinde farkettim. (bir yıl ürün kullanım sonunda ilaçları bıraktım)
Bendeki iyileşmeyi gören yakın çevrem benden ürün almaya başladı ve memnun kaldıkça onlarda devam etti. Küçük yaşta yetim kalmanın psikolojisi ile hayal kuramayan ilkokul mezunu olan ancak merdiven siler yada çaycılık yapar diye düşünen ben LALE VARICI, şimdilerde 4 yıldır Ersağ Ataşehir Büro Müdürüyüm. Artık hayallerim var, benim gibi hayal kuramayanların hayal kurmasına vesile oluyorum. Ersağ bir akademi gibi bilgi, sevgi, ilgi, gelişim, kazanç ve birçok şeyi barındıran bir üniversite… Bugün baktığımda Ersağ bana çok şey kattı. Dışarıdan okumaya da başladım. İyi ki o gün kullanmaya karar vermişim, artık maddi ve manevi kazanca sahibim. En büyük kazancım sağlığım… Baktığımda şuan ortaokul okuyorum ama profesör kadar kazancım var, Ersağ ile bilginin önemini anladığım bir okulda eminim okumaya ve okutmaya devam edeceğim”

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın