Yakın zamanda yeni ürünümüz sizlerle!

Temmuz 5, 2023 964 0 7

Ersağ Şirketler Grubu olarak tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi dönemi ile birlikte şirketimiz kendi bünyesinde oluşturduğu Ersağ Laboratuvar Şirketi ile Ar-ge çalışmalarını daha hızlandırdığı gibi etkili ve kesin sonuçları almaya başlamıştır. 2019 yılında Ersağ uçucu ve sabit yağlar ile birlikte İlaç Sanayi ve Tıbbi Aromatik Bitkiler şirketi ile bitkiler üzerinde ki etkin çalışmalarına hız vermiştir. Bu amaçla şirketimiz; üretmiş olduğu gıda takviyelerinin bazılarının ekstraktlarını kendisi üretirken, hali hazırdaki gıda takviyelerimizin etkinliklerini arttırabilmek adına sürekli çalışmalar yapmaktadır.

İşte bunun için piyasa da Ersağ Gıda Limited Şirketinin üretmiş olduğu Akgünlük Kapsülünü geliştirerek ve etkinliğini daha fazla arttırarak, Ersağ Akgünlük C ve D vitamini ile birleştirip daha etkili bir ürün haline getirmiştir.
Günlük yaşantımızda takviye edici gıda olarak kullanabileceğimiz bu ürünümüz kullanıldığında rahatlığını ve faydasını çok kısa bir saat diliminde gösterebilen nadide ürünlerimizden bir tanesidir.

Hiçbir zaman şu unutulmamalıdır ki takviye edici gıda takviyeleri bir ilaç değildir. Bir ilaç gibi tanıtılması önerilmesi yasal olarak doğru değildir. Ülkemizde takviye edici gıdaları ilaç gibi anılıp önerilmeleri yasal değildir. Lakin şu da bilinmelidir ki bilim insanları özellikle ağrı kesici olarak piyasaya arz edilen ilaçların, çok sık tüketildiği ve bunların başta böbrek olmak üzere bir çok rahatsızlıklara yol açtığı ve hatta özellikle bazı ağrı kesici ürünlerin yasal izinlerle yeşil reçete ile satıldığı ve bunlarında ilerleyen süreçte bağımlılık yaptığı bilinmektedir.

Yeni ürünümüz en geç 10 gün içerisinde kullanıma hazır olacağı müjdesini tüm ilgililere buradan müjdesini vermek istiyoruz.

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın