YÖNETİM KURULUMUZ ÖZBEKİSTAN’DA…

Temmuz 11, 2023 416 0 4

Yedi kıtada adından söz ettiren Ersağımız, 2023 yılının seminer rotasında bugün Özbekistan’da karşılandı. Değerli Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı, Yönetim Kurulu Başkanımız’ın Değerli Eşi Seval Sarı, Yağ Sanayi Kurucumuz Tolga SARI, Genel Müdürümüz Erkan ÇOLAK, Kimyager Genel Müdür Yardımcımız Mevlüde EBİNÇLİ, Yüksek Biyokimyagerimiz Güliz DEĞER ve Proje Sorumlumuz Liya ONAN bugün Özbekistan ailemiz tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.
Kutlamalar eşliğinde gerçekleştirilen karşılamada, Yönetim Kurulumuza Özbekistan Milli Kıyafetleri ve hediyeler takdim edildi. Geçen seneden bu yana özlemle beklenilen ve büyük bir sevgiyle gerçekleşen karşılama için Özbekistan Müdürlerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz.
Dünyada ilkleri gerçekleştiren bir firma olarak bu sene sloganımız olan ”O Sene Bu Sene 2023” büyük bir coşkuyla söylemeye devam ediyoruz. Hedeflerimizi belirleyeceğimiz bu seminerde, duyduğumuz mutluluk ile birlikte yarın gerçekleşecek olan seminerimizin heyecanını şimdiden taşıyoruz.

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın