KAZAKİSTAN’DA MUHTEŞEM BİR SEMİNER…

Temmuz 17, 2023 745 0 1

2023 yılının Kazakistan seminerini de tamamlayarak coşkulu ve enerji dolu bir semineri daha geride bıraktık. Almaty şehrindeki Kazakistan Seminerimiz, 5. kuruluş yıldönümümüzle birlikte birbirinden güzel etkinliklerle kutlandı.
16 Temmuz tarihlerinde Yönetim Kurulumuzun katılımıyla gerçekleşen seminerimizde değerli Kazakistan ailemizle büyük bir kavuşma gerçekleştirildi. Görkemli bir açılış töreniyle gerçekleştirilen seminerde Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir SARI başarılı projelerimizden bahsederken, 7 kıtada adını duyuran Ersağ’ın yeni hedefleri açıklandı. Seminerimize Kazakistan Müdürlerimiz, ekiplerimiz ve misafirlerimiz yoğun bir katılım gösterdiler. Kariyer atlayan liderlerimize sahnede sertifikaları takdim edildi. Görkemli seminer gecesinde Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz sahneye çıkan ses sanatçılarının şarkılarıyla doyasıya eğlendiler. Ardından sahneye çıkan çocukların Ersağ şarkımız olan ”İllede Ersağ” parçasını Kazakça söylemelerine, tüm salon hep bir ağızdan eşlik ettiler.
2 Adet araba çekilişi yapılan seminerimizde, ilk araba çekilişinin anahtarını kazanan öncümüze Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sarı takdim ederken, 2. araba çekilişinin anahtarını ise Kıdemli Üst Bölge Müdürümüz Mustafa ALKAN ve Üst Bölge Müdürümüz Rıdvan BODUR gerçekleştirdiler.
Görkemli ve eğlenceli seminer gecesi, gösteri sanatçılarının sahne almasıyla devam etti. Muhteşem sahne gösterileri ile Kazakistan üyelerimizi coşturdular. Seminer sonunda Yönetim Kurulumuz Kazakistan’daki çalışma arkadaşlarımızla da istişare ederek, bir sonraki Kazakistan seminerin de görüşmek üzere vedalaştılar.
Kıdemli Üst Bölge Müdürümüz Mustafa ALKAN ve Üst Bölge Müdürümüz Rıdvan BODUR başta olmak üzere, Kazakistan Bölge Müdürlerimiz ve Büro müdürlerimizin kendilerine ve ekiplerine, bizleri coşkulu ve büyük sevgiyle karşılayan tüm Kazakistan ailemize teşekkürlerimizi sunar, kariyer atlayan tüm liderlerimizi tebrik ederiz. Ersağlıcakla kalın…

Categories: Duyurular
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın